38 YıllıkTecrübesiyle...

Elektrik malzemeleri satış odaklı olarak 1982 yılından bugüne faaliyet gösteren Banaz Acar Elektrik Plan Proje İnş.Tur. San. Ve Tic.A.Ş. kurulduğu günden bugüne edindiği tecrübe ve birikim ile müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet odaklı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bugün gelinen noktada 32 çalışanı ve 5 firması ile şehrinde lider konumda hizmet veren şirketimiz Siemens, Legrand, Mitsubishi, Omron, Schneider, Gamak ve Şalt markalarının bayiliğini yaparak iş hayatında faaliyet gösteren çok çeşitli sektörlere malzeme temininde hızlı ve güvenilir hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Bunun yanında Banaz Acar Elektrik Uşak sanayisinin ihtiyacına yönelik olarak bünyesinde yeni şirketler kurmak suretiyle edindiği tecrübe ve birikimi ile ana faaliyet alanına paralel faaliyetler gösterecek şirketler kurmuş ve hizmet kalitesini artırmıştır.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet prensibi ile her geçen yıl bizi geleceğe taşıyacak, yeni ufuklar açacak ve daha iyi hizmetler sunmamıza vesile olacak hedeflerimizle hizmet vermeye devam ederek hedeflerimize iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin, müşterilerimizin ve profesyonel ekibimizin desteği ile ilerlemekteyiz.